Home

Někdy znepokojení město evropském poháru Hospodářský oheň zpráva

Štafety na Juniorském evropském poháru ve Francii

První výhra pro basketbalovou Opavu. Slezané v Evropském poháru porazili  Levice | Livesport.cz
První výhra pro basketbalovou Opavu. Slezané v Evropském poháru porazili Levice | Livesport.cz

Adam Kopecký zlatý na Evropském poháru junioru Judo v Praze: Mladá Boleslav

Postup v evropském poháru Novému Veselí nevyšel. Šanci ale dál má v tom  domácím - Jihlavský deník
Postup v evropském poháru Novému Veselí nevyšel. Šanci ale dál má v tom domácím - Jihlavský deník

Šimon Fulneček zlatý na Evropském poháru v Itálii - Sportovní gymnázium  Ostrava
Šimon Fulneček zlatý na Evropském poháru v Itálii - Sportovní gymnázium Ostrava

Gabriela Capová na stupních vítězů v Evropském poháru! | Alpské lyžování

Češi do 16 let neměli na Evropském poháru konkurenci! Zlato a stříbro  zůstalo doma! | Hokejbal.cz
Češi do 16 let neměli na Evropském poháru konkurenci! Zlato a stříbro zůstalo doma! | Hokejbal.cz

Opava se dočkala vítězství. V Evropském poháru porazila Levice – ČT sport –  Česká televize
Opava se dočkala vítězství. V Evropském poháru porazila Levice – ČT sport – Česká televize

Dukla i Karviná v Evropském poháru končí – ČT sport – Česká televize

Na Evropském poháru v lezení nebude chybět ani Adamovská a Ondra – ČT sport  – Česká televize
Na Evropském poháru v lezení nebude chybět ani Adamovská a Ondra – ČT sport – Česká televize

Veronika Landgrafová opět velmi úspěšná na Evropském poháru kadetek | ŠERM  TEPLICE
Veronika Landgrafová opět velmi úspěšná na Evropském poháru kadetek | ŠERM TEPLICE

Triatlonista Grebík skončil v prémiovém Evropském poháru stříbrný – Cysnews

Nejmladší česká reprezentace žen slaví zlato na Evropském poháru v Maďarsku  | Český hokej
Nejmladší česká reprezentace žen slaví zlato na Evropském poháru v Maďarsku | Český hokej

Zleva druha Lea Rutzova ze Svycarska, vitezka Italka Alessia Missiaggiaova  a treti Jana Bartova z Ceske republiky na stupnich vitezu kategorie Elite  zeny v Evropskem poharu ve sjezdu horskych kol 18. srpna 2019 na sumavskem  Spicaku Stock Photo - Alamy
Zleva druha Lea Rutzova ze Svycarska, vitezka Italka Alessia Missiaggiaova a treti Jana Bartova z Ceske republiky na stupnich vitezu kategorie Elite zeny v Evropskem poharu ve sjezdu horskych kol 18. srpna 2019 na sumavskem Spicaku Stock Photo - Alamy

Ze tří českých klubů vyhrála v Evropském poháru házenkářů jen Dukla -  Sport.cz
Ze tří českých klubů vyhrála v Evropském poháru házenkářů jen Dukla - Sport.cz

Čeští studenti vybojovali 7 medailí na Evropském poháru univerzit v silovém  trojboji - ČAUS
Čeští studenti vybojovali 7 medailí na Evropském poháru univerzit v silovém trojboji - ČAUS

Brodští softbalisté na Evropském poháru suverénně vyhráli skupinu, čeká je  boj o medaile | Vysočina-news.cz
Brodští softbalisté na Evropském poháru suverénně vyhráli skupinu, čeká je boj o medaile | Vysočina-news.cz

Červený tým U16 se na Evropském poháru raduje z vítězství, bílý celek  skončil druhý | Hokejbal.cz
Červený tým U16 se na Evropském poháru raduje z vítězství, bílý celek skončil druhý | Hokejbal.cz

Naším přístupem i předvedenou hrou jsme si to zasloužili, hodnotí úspěch na Evropském  poháru Hroch | Hokejbal.cz
Naším přístupem i předvedenou hrou jsme si to zasloužili, hodnotí úspěch na Evropském poháru Hroch | Hokejbal.cz

SAMUEL CAMARA STARTOVAL NA EVROPSKÉM POHÁRU V PORTUGALSKU – Atletika – Ústí  nad Labem
SAMUEL CAMARA STARTOVAL NA EVROPSKÉM POHÁRU V PORTUGALSKU – Atletika – Ústí nad Labem

Uplynulý týden snowboardcrossařů: Kryštof Choura dojel šestý na Evropském  poháru, dařilo se i juniorům ve Švýcarsku | Snowboarding
Uplynulý týden snowboardcrossařů: Kryštof Choura dojel šestý na Evropském poháru, dařilo se i juniorům ve Švýcarsku | Snowboarding