Krize českých skoků: lepší jsou i Turci. Úzká konkurence, nadějí Koudelka |  iSport.cz
Krize českých skoků: lepší jsou i Turci. Úzká konkurence, nadějí Koudelka | iSport.cz

Tande vyhrál i v Ruce, Koudelka český skok na lyžích nezviditelnil -  iDNES.cz
Tande vyhrál i v Ruce, Koudelka český skok na lyžích nezviditelnil - iDNES.cz

Kvalifikace ve Willingenu: nový rekord můstku, 32. místo Kožíška a postup i  Štursy | Skoky na lyžích
Kvalifikace ve Willingenu: nový rekord můstku, 32. místo Kožíška a postup i Štursy | Skoky na lyžích

Skokanská premiéra v rumunském Rašnově. Z Čechů bodoval jen Koudelka |  iSport.cz
Skokanská premiéra v rumunském Rašnově. Z Čechů bodoval jen Koudelka | iSport.cz

Do Liberce se příští zimu vrátí hvězdy skoku na lyžích. Poprvé od  mistrovství světa | Ostatní sporty | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z  Liberce a Libereckého kraje
Do Liberce se příští zimu vrátí hvězdy skoku na lyžích. Poprvé od mistrovství světa | Ostatní sporty | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Čeští skokani na lyžích zůstávají bez bodů. Koudelka v Ruce nepostoupil do  druhého kola | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští skokani na lyžích zůstávají bez bodů. Koudelka v Ruce nepostoupil do druhého kola | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SPž: První evropský triumf pro Pinkelnig a historické švédské pódium! –  skoky.net
SPž: První evropský triumf pro Pinkelnig a historické švédské pódium! – skoky.net

Skokané na lyžích startují sezonu. A je u toho znovu i 47letý veterán  Kasai! - Premiumsports
Skokané na lyžích startují sezonu. A je u toho znovu i 47letý veterán Kasai! - Premiumsports

Jak ženy čekaly na olympiádu | Hospodářské noviny (HN.cz)

Fotogalerie: Světový pohár FIS ve skoku na lyžích - Wisla - Moravskoslezský  deník
Fotogalerie: Světový pohár FIS ve skoku na lyžích - Wisla - Moravskoslezský deník

Beskydské turné 2019 ve skoku na lyžích startuje již tento čtvrtek | Skoky  na lyžích
Beskydské turné 2019 ve skoku na lyžích startuje již tento čtvrtek | Skoky na lyžích

SP skoky na lyžích Wisla live 2022 ▷ výsledky ✔️ vstupenky | BetArena.cz

Revoluce v ženském skoku na lyžích: Míří na mamutí můstky - CNN Prima NEWS

Fotogalerie: Světový pohár FIS ve skoku na lyžích - Wisla - Bruntálský a  krnovský deník
Fotogalerie: Světový pohár FIS ve skoku na lyžích - Wisla - Bruntálský a krnovský deník

Zlatý hattrick pro německé skokany a skokanky, český tým skončil devátý -  iDNES.cz
Zlatý hattrick pro německé skokany a skokanky, český tým skončil devátý - iDNES.cz

SP skoky na lyžích Ruka 2022 live ▷ program ✔️ výsledky | BetArena.cz

Skoky na lyžích

Kubacki opět uletěl ve Wisle všem a rozjásal domácí dav, ženám kralovala  Pinkelnigová – ČT sport – Česká televize
Kubacki opět uletěl ve Wisle všem a rozjásal domácí dav, ženám kralovala Pinkelnigová – ČT sport – Česká televize

SP Rašnov: Koudelka s Rýdlem skončili v soutěži dvojic dvanáctí | Skoky na  lyžích
SP Rašnov: Koudelka s Rýdlem skončili v soutěži dvojic dvanáctí | Skoky na lyžích

SP ve skocích na lyžích Zakopané 2023: program, výsledky ✔️ | BetArena.cz

Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál  suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Covid u českého skokana, Polášek v izolaci: Jsem zničený, nemám  slov | iSport.cz
ZOH 2022 | Covid u českého skokana, Polášek v izolaci: Jsem zničený, nemám slov | iSport.cz