Home

Dub Abnormální krádež sáblíková stříbro Úžeh Armáda Detektivní

Hlavu má nastavenou na medaile. Poradila si s tím bravurně, řekl trenér  Novák k bronzu Sáblíkové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Hlavu má nastavenou na medaile. Poradila si s tím bravurně, řekl trenér Novák k bronzu Sáblíkové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Martina Sáblíková – Wikipedie

Sáblíková má stříbro. Může za to její zranění? - Žďárský deník

OLYMP CSMV | Fenomén Sáblíková: mistryně světa i stříbro za světový rekord  aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 10.-16. 2.
OLYMP CSMV | Fenomén Sáblíková: mistryně světa i stříbro za světový rekord aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 10.-16. 2.

Martina Sáblíková – nejnovější zprávy a fotografie – eXtra.cz

Senzace! Šťastná Sáblíková bere stříbro: Myslela jsem, že placku mít nebudu  - Sport.cz
Senzace! Šťastná Sáblíková bere stříbro: Myslela jsem, že placku mít nebudu - Sport.cz

Obrazem: Sáblíková dojela na mistrovství světa pro stříbro - Aktuálně.cz

Neděle v Soči: Sáblíková má na tříkilometrové trati stříbro, biatlonistky  propadly | Hospodářské noviny (HN.cz)
Neděle v Soči: Sáblíková má na tříkilometrové trati stříbro, biatlonistky propadly | Hospodářské noviny (HN.cz)

Martina Sáblíková získala stříbro: Překonala vlastní rekord a zlato jí  uniklo jen o vlásek – eXtra.cz
Martina Sáblíková získala stříbro: Překonala vlastní rekord a zlato jí uniklo jen o vlásek – eXtra.cz

Sáblíková vybojovala stříbro na MS. Sbírku medailí zkompletovala na deset |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková vybojovala stříbro na MS. Sbírku medailí zkompletovala na deset | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu -  Aktuálně.cz
Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu - Aktuálně.cz

Jedenáctá medaile z ME! Sáblíková bere z víceboje stříbro | iSport.cz

Středa v Soči: Sáblíková má zlato, štafeta biatlonistů stříbro. Hokejisté  na turnaji končí | Hospodářské noviny (HN.cz)
Středa v Soči: Sáblíková má zlato, štafeta biatlonistů stříbro. Hokejisté na turnaji končí | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková: Stříbro beru, dala jsem do něj všechno - Sport.cz

ZOH 2018: Sáblíková má stříbro! Na pět kilometrů ji porazila jen Nizozemka  | Blesk.cz
ZOH 2018: Sáblíková má stříbro! Na pět kilometrů ji porazila jen Nizozemka | Blesk.cz

Druhá medaile! Sáblíková získala na 3000 metrů stříbro, předčila ji jen  Wüstová - Sport.cz
Druhá medaile! Sáblíková získala na 3000 metrů stříbro, předčila ji jen Wüstová - Sport.cz

Sáblíková oslaví olympijské stříbro: Dám si vafle a klobásu, směje se -  Deník.cz
Sáblíková oslaví olympijské stříbro: Dám si vafle a klobásu, směje se - Deník.cz

Martina Sáblíková vybojovala stříbrnou medaili – Cysnews

Špatná zpráva. Rychlobruslařka Sáblíková nebude obhajovat stříbro - Sport.cz

Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů  - Echo24.cz
Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů - Echo24.cz

Sáblíková získala v závodu rychlobruslařek na 3000 metrů stříbro, předčila  ji Wüstová - Novinky
Sáblíková získala v závodu rychlobruslařek na 3000 metrů stříbro, předčila ji Wüstová - Novinky

Roste nástupkyně Martiny Sáblíkové. Rychlobruslařka Zuzana Kuršová získala  na Olympiádě stříbro. | nadhled.info
Roste nástupkyně Martiny Sáblíkové. Rychlobruslařka Zuzana Kuršová získala na Olympiádě stříbro. | nadhled.info

Sáblíková vede Světový pohár, na otevřené dráze v Japonsku skončila druhá |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Sáblíková vede Světový pohár, na otevřené dráze v Japonsku skončila druhá | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Stříbro z trojky je splněný sen, říká Sáblíková a už teď je se sezonou  spokojená – ČT sport – Česká televize
Stříbro z trojky je splněný sen, říká Sáblíková a už teď je se sezonou spokojená – ČT sport – Česká televize