Home

Vést spolupracovat Kde martina sáblíková umístění ve světovém poháru Řidič zahodit Tkát

Sáblíková je posedmé královnou Světového poháru. Září i bronzová Erbanová |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková je posedmé královnou Světového poháru. Září i bronzová Erbanová | Hospodářské noviny (HN.cz)

SP rychlobruslení Heerenveen 2022 ᐈ program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Martina Sáblíková vyhlíží MS v Calgary a chce umístění na bedně | iROZHLAS  - spolehlivé zprávy
Martina Sáblíková vyhlíží MS v Calgary a chce umístění na bedně | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková se vrátila do koloběhu Světových pohárů nejlépe, jak mohla. V  Tomászówě skončila druhá | EuroZprávy.cz
Sáblíková se vrátila do koloběhu Světových pohárů nejlépe, jak mohla. V Tomászówě skončila druhá | EuroZprávy.cz

Sáblíková ve finále SP vyválčila stříbro. Byla jsem nervózní, přiznala |  TN.cz
Sáblíková ve finále SP vyválčila stříbro. Byla jsem nervózní, přiznala | TN.cz

Rychlobruslení Tomaszów Mazowiecki 2023 Polsko - výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Pohár je letos menší, ale zlatý, raduje se Sáblíková - Deník.cz

Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí  titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP rychlobruslení Calgary 2022 Kanada: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Sáblíková se po zranění vrátila do Světového poháru druhým místem |  Refresher news
Sáblíková se po zranění vrátila do Světového poháru druhým místem | Refresher news

Sáblíková se už cítí lépe, v Salt Lake City se zaměří na závod na 3000  metrů - iDNES.cz
Sáblíková se už cítí lépe, v Salt Lake City se zaměří na závod na 3000 metrů - iDNES.cz

Sáblíková přidala další triumf ve Světovém poháru. Ve Stavangeru ovládla  závod na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková přidala další triumf ve Světovém poháru. Ve Stavangeru ovládla závod na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Chci být zase mistryní světa, prohlašuje Sáblíková v předolympijské sezoně  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Chci být zase mistryní světa, prohlašuje Sáblíková v předolympijské sezoně | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková o dosavadním průběhu sezony: Soupeřky jsou brutálně rychlé -  Jihlavský deník
Sáblíková o dosavadním průběhu sezony: Soupeřky jsou brutálně rychlé - Jihlavský deník

Vydařená generálka. Sáblíková byla při návratu do Světového poháru třetí na  trojce | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Vydařená generálka. Sáblíková byla při návratu do Světového poháru třetí na trojce | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Další paráda na MS. Sáblíková má druhý bronz, blýskla se na pěti  kilometrech - iDNES.cz
Další paráda na MS. Sáblíková má druhý bronz, blýskla se na pěti kilometrech - iDNES.cz

Sáblíková překonala zranění. Na mistrovství světa bude útočit na cenný kov  na 3000 m - Aktuálně.cz
Sáblíková překonala zranění. Na mistrovství světa bude útočit na cenný kov na 3000 m - Aktuálně.cz

Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo -  iDNES.cz
Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo - iDNES.cz

Martina Sáblíková – Wikipedie

Fantastická Sáblíková bere na MS bronz v závodu na 3000 metrů! - Sport.cz

Uzdravená Sáblíková se vrací na ovál. Žádná rýmička se nekoná, noha drží,  hlásí - Deník.cz
Uzdravená Sáblíková se vrací na ovál. Žádná rýmička se nekoná, noha drží, hlásí - Deník.cz

Sáblíková vyhrála Světový pohár a ukončila sezonu. Už toho mám plné brejle,  odfrkla si | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková vyhrála Světový pohár a ukončila sezonu. Už toho mám plné brejle, odfrkla si | Hospodářské noviny (HN.cz)