Home

Pěvecký sbor Slyšet o skandál fotbal slovacia kapok kapitán Narušení

România, în grupă cu Italia, Franţa şi Slovacia, la Campionatul European  U19 - Sport Alert
România, în grupă cu Italia, Franţa şi Slovacia, la Campionatul European U19 - Sport Alert

România U19 - Slovacia U19 0-1 la Turneul Final EURO U19. Dezastru total!  Tricolorii ratează calificarea în barajul pentru CM de tineret cu gol  primit în minutul 90+4 - Fanatik.ro
România U19 - Slovacia U19 0-1 la Turneul Final EURO U19. Dezastru total! Tricolorii ratează calificarea în barajul pentru CM de tineret cu gol primit în minutul 90+4 - Fanatik.ro

Amical România – Slovacia pe Arena Națională

România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul  pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5
România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5

România U19 - Slovacia U19, Live Video Online, de la ora 18:30

Fotbal feminin: Naționala României, victorioasă cu 2-0 în amicalul cu  Slovacia
Fotbal feminin: Naționala României, victorioasă cu 2-0 în amicalul cu Slovacia

Fotbal / 23 de jucători convocați la naţionala U21 a României pentru  meciurile cu Georgia și Slovacia | Cuget Liber
Fotbal / 23 de jucători convocați la naţionala U21 a României pentru meciurile cu Georgia și Slovacia | Cuget Liber

Victorie 6-0. Moldova a învins Slovacia în Campionatul European de Fotbal  pe plajă | Telegraph.md - Știri din Moldova
Victorie 6-0. Moldova a învins Slovacia în Campionatul European de Fotbal pe plajă | Telegraph.md - Știri din Moldova

Surpriza la Campionatul European de fotbal - Slovacia a învins Polonia

Tricolorii U18 pierd și al doilea amical disputat cu Slovacia | Federația  Română de Fotbal
Tricolorii U18 pierd și al doilea amical disputat cu Slovacia | Federația Română de Fotbal

Romania-Slovacia 3-2 (1994), by Cristi Otopeanu - YouTube

România - Slovacia 0-1, la EURO U19. Înfrângere dramatică, iar „tricolorii”  pierd șansa calificării la Mondial
România - Slovacia 0-1, la EURO U19. Înfrângere dramatică, iar „tricolorii” pierd șansa calificării la Mondial

România U19 avea nevoie de un egal, dar a pierdut în prelungiri

Un primar din judetul Iași în echipa națională de fotbal a României.  Naționala a ajuns in semifinalele Campionatului Mondial de fotbal al  primarilor din Slovacia • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Un primar din judetul Iași în echipa națională de fotbal a României. Naționala a ajuns in semifinalele Campionatului Mondial de fotbal al primarilor din Slovacia • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Meci amical: România U21, învinsă de Slovacia după ce a condus cu 3-1 -  HotNews.ro
Meci amical: România U21, învinsă de Slovacia după ce a condus cu 3-1 - HotNews.ro

Slovacia, la EURO 2016: Prezentarea echipei si lotul de jucatori

Fotbal: Echipa naţională de tineret a României va disputa în luna iunie  meciuri amicale cu Georgia şi Slovacia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Echipa naţională de tineret a României va disputa în luna iunie meciuri amicale cu Georgia şi Slovacia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Fotbal: România, învinsă dramatic de Slovacia la Europeanul Under-19, a  ratat calificarea la barajul pentru CM Under-20 | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Fotbal: România, învinsă dramatic de Slovacia la Europeanul Under-19, a ratat calificarea la barajul pentru CM Under-20 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tehelné pole - Wikipedia

Naţionala de fotbal feminin a României a învins... | News.ro

Suedia - Slovacia, grupa E de la Euro 2020, live

Dezastrul din Slovacia » România U21 se prăbușește în repriza a doua și  trupa lui Florin Bratu bifează o nouă înfrângere
Dezastrul din Slovacia » România U21 se prăbușește în repriza a doua și trupa lui Florin Bratu bifează o nouă înfrângere