Home

fyzik stupnice Statečnost finále vítěze pohárů 2019 Morseův kód vzduch Ochotný

Jakub Janouch vítězem Německého poháru!!!

Bambousek ve finále EP stál 3x na stupních vítězů a v celkovém pořadí EP  obsadil skvělé 2. místo. Virus z Wu-chanu předčasně ukončil Evropský pohár  v sezóně 2019/2020 | Paralyžování
Bambousek ve finále EP stál 3x na stupních vítězů a v celkovém pořadí EP obsadil skvělé 2. místo. Virus z Wu-chanu předčasně ukončil Evropský pohár v sezóně 2019/2020 | Paralyžování

Volejbalistky Olomouce obhájily loňský triumf v Českém poháru - ČVS -  mobilní verze
Volejbalistky Olomouce obhájily loňský triumf v Českém poháru - ČVS - mobilní verze

MOL Cup: Slavia porazila ve finále Plzeň a slaví double - CNN Prima NEWS

Sedm let od vítězství Sigmy v českém poháru | SK Sigma Olomouc - Oficiální  web fotbalového klubu
Sedm let od vítězství Sigmy v českém poháru | SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

Infarktové finále ULLH! Karlovka udolala Plzeň a jako první získala  Palachův pohár | Hokej.cz - web českého hokeje
Infarktové finále ULLH! Karlovka udolala Plzeň a jako první získala Palachův pohár | Hokej.cz - web českého hokeje

Třináctý pohár. Chrudim rozhodla drama penaltou Évertona | Futsal |  FOTBAL.CZ
Třináctý pohár. Chrudim rozhodla drama penaltou Évertona | Futsal | FOTBAL.CZ

Medaile z republikového finále Poháru rozhlasu 2019 | Aktuality | Klub |  Atletika Poruba
Medaile z republikového finále Poháru rozhlasu 2019 | Aktuality | Klub | Atletika Poruba

Liverpool ve strhujícím finále Ligového poháru porazil Chelsea na penalty |  ČeskéNoviny.cz
Liverpool ve strhujícím finále Ligového poháru porazil Chelsea na penalty | ČeskéNoviny.cz

Rudolf Doležal se stal potřetí vítězem Českého skokového poháru | EquiTV.cz

O poháru - MOL Cup

MOL Cup 2022/2023: pavouk a los ✔️ českého poháru ve fotbale |  FotbalZpravy.cz
MOL Cup 2022/2023: pavouk a los ✔️ českého poháru ve fotbale | FotbalZpravy.cz

Volejbalisté Českých Budějovic získaly po osmi letech Český pohár. V Kutné  Hoře - Kutnohorský deník
Volejbalisté Českých Budějovic získaly po osmi letech Český pohár. V Kutné Hoře - Kutnohorský deník

Kdo se stane vítězem letošního Českého poháru mužů? - ČVS - mobilní verze

Reinberk prožil ve finále poháru životní zápas, druhý gól dával napůl  zraněný | ČeskéNoviny.cz
Reinberk prožil ve finále poháru životní zápas, druhý gól dával napůl zraněný | ČeskéNoviny.cz

FINÁLE MOL CUPU 2019: Baník žije pohárový sen - Moravskoslezský deník

Historický úspěch. Po vítězství v poháru fotbalisté City získali všechny  trofeje v Anglii | Fotbal | Lidovky.cz
Historický úspěch. Po vítězství v poháru fotbalisté City získali všechny trofeje v Anglii | Fotbal | Lidovky.cz

Liberec - Sparta 1:2, trofej po šesti letech, rozhodla hloupá penalta -  iDNES.cz
Liberec - Sparta 1:2, trofej po šesti letech, rozhodla hloupá penalta - iDNES.cz

Fotbalisté Liberce a Sparty se utkají o vítězství v poháru | MOL Cup

Ostravské florbalistky slaví poprvé v historii triumf v domácím poháru -  iDNES.cz
Ostravské florbalistky slaví poprvé v historii triumf v domácím poháru - iDNES.cz

Odměny UEFA v Lize mistrů, 🏅 Evropské lize a Konferenční lize | BetArena.cz

MOL Cup 2022/2023: domácí fotbalový pohár - program ✔️ a los | BetArena.cz

Finále GIST poháru OFS Hradec dospělých rozhodl až penaltový rozstřel.  Utkání bylo živě přenášeno na TVCOM a záznam najdete v tomto článku. |  Okresní fotbalový svaz Hradec Králové
Finále GIST poháru OFS Hradec dospělých rozhodl až penaltový rozstřel. Utkání bylo živě přenášeno na TVCOM a záznam najdete v tomto článku. | Okresní fotbalový svaz Hradec Králové