Home

anděl Podmiňovací způsob okvětní lístek finále českého poháru volejbalistek 2018 Morbidita Smířit se s Lichotit

Volejbalisté Jihostroje se vrátili z Kutné Hory s vítězstvím v Českém poháru  | České Budějovice
Volejbalisté Jihostroje se vrátili z Kutné Hory s vítězstvím v Českém poháru | České Budějovice

OLYMP CSMV | Volejbalistky postoupily do semifinále poháru aneb Výsledky  Olymp CS MV v týdnu 10.-16. 1.
OLYMP CSMV | Volejbalistky postoupily do semifinále poháru aneb Výsledky Olymp CS MV v týdnu 10.-16. 1.

Český pohár žen 2017/2018 zná účastníky Final Four

Volejbalistky v poháru prohrály až ve finále « Aktuality « Aktuální  informace
Volejbalistky v poháru prohrály až ve finále « Aktuality « Aktuální informace

Ve finále Chance Českého poháru vyzve Ostrava obhájkyně trofeje z Králova  Pole
Ve finále Chance Českého poháru vyzve Ostrava obhájkyně trofeje z Králova Pole

V Teplicích se bude na co dívat! Na Stínadlech se těší na volejbalové finále  - Teplický deník
V Teplicích se bude na co dívat! Na Stínadlech se těší na volejbalové finále - Teplický deník

Na severu se radoval z volejbalového poháru Jihostroj. Dukla skončila třetí  - Teplický deník
Na severu se radoval z volejbalového poháru Jihostroj. Dukla skončila třetí - Teplický deník

Volejbalisté Liberce se na postup do finále Chance Českého poháru moc  nenadřeli
Volejbalisté Liberce se na postup do finále Chance Českého poháru moc nenadřeli

Volejbalisté Liberce a Karlovarska se utkají o Český pohár - Sport.cz

PROGRAM! Volejbalisté Karlovarska doplnili Final Four Českého poháru |  VolleyCountry
PROGRAM! Volejbalisté Karlovarska doplnili Final Four Českého poháru | VolleyCountry

Finále Českého poháru 2018/19 ženy

Volejbalisté Karlovarska nastoupí ve čtvrtfinále Poháru CEV proti Vašinovi  - Sport.cz
Volejbalisté Karlovarska nastoupí ve čtvrtfinále Poháru CEV proti Vašinovi - Sport.cz

Ostrava bude hrát pohárové finále. Utká se s Královým Polem – ČT sport –  Česká televize
Ostrava bude hrát pohárové finále. Utká se s Královým Polem – ČT sport – Česká televize

České volejbalistky vyhrály i druhý zápas v kvalifikaci o mistrovství  Evropy. Ve Finsku zvítězily 3:0 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České volejbalistky vyhrály i druhý zápas v kvalifikaci o mistrovství Evropy. Ve Finsku zvítězily 3:0 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

VK Prostějov - volejbalový klub

Volejbalisté Českých Budějovic vyhráli po pětisetové finálové bitvě Český  pohár - Sport.cz
Volejbalisté Českých Budějovic vyhráli po pětisetové finálové bitvě Český pohár - Sport.cz

Pro tyhle okamžiky hrajeme volejbal, říká po zisku Českého poháru Radek Mach

FOTOGALERIE: Historický postup ostravských volejbalistek do finále Českého  poháru!
FOTOGALERIE: Historický postup ostravských volejbalistek do finále Českého poháru!

Český pohár - 3.kolo: PVK Olymp Praha - TJ Ostrava 3:1 | Volejbalový klub  TJ Ostrava
Český pohár - 3.kolo: PVK Olymp Praha - TJ Ostrava 3:1 | Volejbalový klub TJ Ostrava

Netradičně v sukýnkách! Finále Českého poháru volejbalistek zdobí dresy |  VolleyCountry
Netradičně v sukýnkách! Finále Českého poháru volejbalistek zdobí dresy | VolleyCountry

Volejbal.sk - Peter Ondrovič sa stal včera s družstvom VK... | Facebook

Volejbalisté Českých Budějovic získaly po osmi letech Český pohár. V Kutné  Hoře - Kutnohorský deník
Volejbalisté Českých Budějovic získaly po osmi letech Český pohár. V Kutné Hoře - Kutnohorský deník

Do finále Českého poháru se probojovaly týmy Prostějova a Olomouce

Finále Českého poháru si zahrají volejbalisté Liberce a Karlovarska – ČT  sport – Česká televize
Finále Českého poháru si zahrají volejbalisté Liberce a Karlovarska – ČT sport – Česká televize