Biatlonista roku 2015 (galavečer) - YouTube

Biatlonista roku 2015 - Biatlonista roku | Česká televize

Israel's Eurovision Song Contest Entry: Vocal Looper Is Out, Gal Gadot Is  in - Israeli Culture - Haaretz.com
Israel's Eurovision Song Contest Entry: Vocal Looper Is Out, Gal Gadot Is in - Israeli Culture - Haaretz.com

Krčmář v desítce, Mikyska v životním závodě kousek za ním. Bö i přes chyby  získal čtvrtý titul - Sport.cz
Krčmář v desítce, Mikyska v životním závodě kousek za ním. Bö i přes chyby získal čtvrtý titul - Sport.cz

Biatlonista Šlesingr už běhá jenom se psem v lese, ale rád (si z lidí)  střílí - RunCzech
Biatlonista Šlesingr už běhá jenom se psem v lese, ale rád (si z lidí) střílí - RunCzech

TOP momenty z Biatlonisty roku: Novomanželé Krčmářovi, legrácky s dekoltem  či legendy | Blesk sport
TOP momenty z Biatlonisty roku: Novomanželé Krčmářovi, legrácky s dekoltem či legendy | Blesk sport

Češi v akci, 14. 1. – V Ruhpoldingu pojedou štafetu i ženy - Biatlon

Český biatlon už má jistotu olympijské medaile. Co čeká české reprezentanty  v Pekingu? | Stream
Český biatlon už má jistotu olympijské medaile. Co čeká české reprezentanty v Pekingu? | Stream

Veronika Vítková biatlonistkou roku 2015! - Biatlon

Sprint vyhrál domácí biatlonista Johannes Bö, nejlepší z Čechů byl 26.  Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sprint vyhrál domácí biatlonista Johannes Bö, nejlepší z Čechů byl 26. Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlonista roku - iVysílání | Česká televize

Biatlonista roku 2023 ᐈ výsledky ankety, živý přenos | BetArena.cz

Gabriela Soukalová - Wikipedia

Ukončí mistr světa z roku 2015 po sezoně kariéru? ‚Nemám v hlavě jasno,'  neví zatím Michal Šlesingr | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ukončí mistr světa z roku 2015 po sezoně kariéru? ‚Nemám v hlavě jasno,' neví zatím Michal Šlesingr | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

TOP 10 nejlepších startů českých biatlonistů do sezóny - Biatlon

Biatlonu v Česku dál vládne Davidová. Uspěla i Jislová, NEJ kouč Gjelland |  iSport.cz
Biatlonu v Česku dál vládne Davidová. Uspěla i Jislová, NEJ kouč Gjelland | iSport.cz

fanoušek biatlonu (@biatlonfan) / Twitter

Sportovními taháky roku 2015 v kraji jsou biatlon a horská kola - Jihlavský  deník
Sportovními taháky roku 2015 v kraji jsou biatlon a horská kola - Jihlavský deník

Kdo skončil, kdo má potíže, jak se mění pravidla. Biatlonisté na startu  zimy - iDNES.cz
Kdo skončil, kdo má potíže, jak se mění pravidla. Biatlonisté na startu zimy - iDNES.cz