Home

Vyplivnout Odcizit nebe beh na lyžích michal novák Květ řídit dokumentární

Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce  5. místo! | Běžecké lyžování
Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! | Běžecké lyžování

Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák -  iDNES.cz
Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák - iDNES.cz

SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Novák a Janatová ve sprintu SP v Lillehammeru dojeli v nejlepší dvacítce –  ČT sport – Česká televize
Novák a Janatová ve sprintu SP v Lillehammeru dojeli v nejlepší dvacítce – ČT sport – Česká televize

Michal Novák bere na desítce 24. místo. Kralovali Anderssonová a Klaebo |  Běžecké lyžování
Michal Novák bere na desítce 24. místo. Kralovali Anderssonová a Klaebo | Běžecké lyžování

Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport
Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport

Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila  patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Michal Novák | Český olympijský tým

Novák před Tour de Ski: Cítím, že si na mě soupeři dávají větší pozor |  iSport.cz
Novák před Tour de Ski: Cítím, že si na mě soupeři dávají větší pozor | iSport.cz

Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší  byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák získal na mistrovství světa do 23 let stříbro, lepší byl jen Francouz Lapierra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Začalo finále Alpen Cup v Toblachu: Michal Novák vyhrál prolog, Aleš Razým  byl čtvrtý! | Běžecké lyžování
Začalo finále Alpen Cup v Toblachu: Michal Novák vyhrál prolog, Aleš Razým byl čtvrtý! | Běžecké lyžování

V přípravě jdu až za hranu sil, hlásí Michal Novák | Běžecké lyžování

Michal Novák - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

Michal Novák pobavil po životním úspěchu: Unikátní medaile! | Blesk sport

Chci, aby tělo lépe reagovalo. Novák o změnách v tréninku i sezoně -  iDNES.cz
Chci, aby tělo lépe reagovalo. Novák o změnách v tréninku i sezoně - iDNES.cz

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

kazeta kompromis Poštovné michal novák běžec na lyžích Zavádějící Egománie  životní prostředí
kazeta kompromis Poštovné michal novák běžec na lyžích Zavádějící Egománie životní prostředí

Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor  Krüger - iDNES.cz
Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - iDNES.cz

Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák |  Český olympijský tým
Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák | Český olympijský tým

Michal Novák (lyžař)

Nejlepší český výkon od dob Bauera. Novák skončil ve Světovém poháru  celkově devátý - Aktuálně.cz
Nejlepší český výkon od dob Bauera. Novák skončil ve Světovém poháru celkově devátý - Aktuálně.cz

Lyžař Michal Novák: Jako léčba na finskou tmu mi nejvíce pomáhá saunování -  Deník.cz
Lyžař Michal Novák: Jako léčba na finskou tmu mi nejvíce pomáhá saunování - Deník.cz

Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii  U23 | Běžecké lyžování
Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii U23 | Běžecké lyžování

Michal Novák a ZOH Peking: Životní sezona univerzála se zálibou v  kybernetice - Sport.cz
Michal Novák a ZOH Peking: Životní sezona univerzála se zálibou v kybernetice - Sport.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu |  ČeskéNoviny.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu | ČeskéNoviny.cz